wtorek, 10 lipca 2012

Bohaterowie.


Bohaterowie pierwszoplanowi:


Jessica Victoria Wilson – siostra bliźniaczka Jasmine. Jej kompletne przeciwieństwo. Obie mają po 15 lat. Blondynka o zielonych oczach, wysoka i wysportowana. Jessica słodka, szalona, miła, zakręcona i serdeczna dla wszystkich. Lubi towarzystwo chłopaków, imprezy, kocha się śmiać, robić zdjęcia i tańczyć. Potrafi grać na pianinie i śpiewać. Fanka Justina Biebera, uwielbia jego muzykę jak i jego styl bycia.

Jasmine Nina Wilson – siostra bliźniaczka Jessici. Szatynka o oczach barwy wiosennej trawy. Buntowniczka, odważna, śmiała. Trzyma ludzi na dystans, udając niedostępną i niemiłą. Uwielbia dobre towarzystwo, imprezy. Od dziecka uczy się gry na gitarze i naprawdę to kocha. Pisze pamiętnik, w którym zawiera najskrytsze myśli. Nienawidzi Justina Biebera i nie rozumie całego szumu związanego z jego osobą. Pod wredną maską skrywa swoją prawdziwą twarz. Jeśli się zakocha to tylko na zabój.


Justin Bieber – 16 - letnia gwiazda muzyki pop. Mimo ogromnej kariery pozostaje normalnym nastolatkiem. Jego największymi pasjami jest gra na gitarze i śpiew, a także jazda na deskorolce. Zabawny, szalony, odważny, miły. Uwielbia spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi: Christanem i Caitlin, z którą kiedyś się spotykał, Ryanem i Chazem, poświęca im każdą wolną chwilę.  Lubi organizować imprezy i chodzić na nie. Jest singlem, czeka na tą jedyna. Najważniejszą kobietą w jego życiu jest jego matka, która wychowywała go samotnie. Utrzymuje kontakty z ojcem, który nadal mieszka w Kanadzie razem z nową żoną i jego przyrodnim rodzeństwem.  


Christian Beadles – 15 – letni przyjaciel sławnego piosenkarza. Nowa gwiazdeczka YouTube. Nie lubi pustych, słodziakowatych dziewczyn, nie znosi chamstwa i kłamstw. Brat Caitlin, z którą się nieźle dogaduje. Lubi imprezy, surffing, jeździć na deskorolce i pływać.   


Bohaterowie drugoplanowi:


Carter (Japsen) Wilson – matka bliźniaczek. Wraz z mężem i córkami przeprowadzają się do Atlanty, by pracować w agencji reklamowej. Bardzo opiekuńcza matka, choć nie za dużo czasu poświęca córkom. Osoba uzdolniona artystycznie, kocha fotografię. Od dziecka mieszkała w jednym mieście, Miami. Najbardziej na świecie kocha rodzinę i mogłaby oddać za nią życie. Marzy o kolejnym dziecku. Osoba wrażliwa i raczej stonowana.


Liam Wilson – ojciec bliźniaczek. Wierny mąż Carter. Jest z nią szczęśliwy od wielu lat i nie wyobraża sobie życia bez niej. To od niego dziewczyny odziedziczyły skłonność do szaleństwa, w młodości postępował podobnie. Jego decyzje nie zawsze były trafne, ale w końcu wyrósł na odpowiedzialnego człowieka. Nieskłonny do nowych miłości swoich córek, bo ciągle uważa, że są jego malutkimi córeczkami.


Caitlin Beadles – siostra Chrisa i przyjaciółka Jessici, Payton i swojej kuzynki Becci. Szalona 15 – latka, jest cheerleaderką, kocha taniec i chłopaków, uwielbia imprezy. Ma słabość do Chaza, chociaż nikomu się do tego nie przyznaje. Zakręcona i ciągle roześmiana.   


Rachel Clark – to tak naprawdę pierwsza osobą, którą Jasmine poznaje i którą toleruje. W końcu zostają najlepszymi przyjaciółkami. Mają podobne charaktery, lubią wyróżniać się z tłumu. Nie jest wielką fanką Justina, ale nie czuje do niego nienawiści jak w przypadku jej przyjaciółki. Skrywa wielkie uczucie, którego sama nie rozumie. Jej największą pasją jest czytanie książek. Jednak mimo wielu chwil spędzonych przy lekturze zawsze znajduje czas dla przyjaciół.


Michael Salvatore – w wieku Jess, przyjaźnią się od zawsze, a od wielu lat byli parą. Rozstali się przez przeprowadzkę, ciągle ją kocha, jest jego pierwszą miłością. Zabawny, romantyczny, dla przyjaciół może zrobić wiele. Jest kapitanem w szkolnej drużynie footbolowej.  Jest wysokim blondynem o zielonych oczach. Kiedy miał 10 lat jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym, mieszkał z dziadkami, a gdy skończył 16 lat zamieszkał sam.


Chaz Sommers – 15-latek, zakręcony, uwielbia koszykówkę i hokej, przyjaciel Justina, Chaza i Ryana. Zakochany w Caitlin od dłuższego czasu, przez jakiś czas ukrywał to także przed Justinem z powodu jego dawnego związku z Cait. Gdy czymś się martwi lub stresuje umie cały dzień jeździć na deskorolce, to go odstresowuje.  


Ryan Buttler – jeden z najlepszych przyjaciół Justina. To przez niego przeprowadził się do Atlanty, znają się od dziecka. Kocha grę w hokeja, robi to od najmłodszych lat i jest w tym naprawdę niezły. Uważa, że jest jeszcze za młody na poważny związek, dlatego na razie pozostaje singlem. Każdą wolną chwilę spędza na lodowisku. Skłonny do pakowania się w kłopoty, z którym może mu być trudno się wyplątać.


Jeydon Wale – sąsiad rodzeństwa Beadles. Chłopak wiecznie uśmiechnięty i radosny. Po przeprowadzce Wilsonów, do szaleństwa zakochuje się w Jasmine, która jest odporna na jego zaloty. Jego jedynym życiowym celem jest zdobycie dziewczyny. W jego życiu pojawia się przełomowy moment, kiedy Jeydon zmienia się w całkowicie innego człowieka. Z miłego ułożonego chłopaka diametralnie zmienia się w bestię, łamiącą dziewczęce serca.Dakota Clayton – 15-latka, blondynka o niebieskich oczach, zabawna, kocha imprezy. Zakochana w Samie, który jest jednym z najprzystojniejszych chłopaków w szkole, a także gra w drużynie footbolowej. Dakota lubi się śmiać, przyjaźni się z Jess i Vic, są dla niej jak siostry, razem zapisały się do cheerleaderek.


 Victoria Ramos – 15-latka, brunetka o brązowych oczach, od roku jest z Rogerem, chłopakiem z drużyny footbolowej, który jest rok od niej starszy. Roześmiana, delikatna, jest cheerleaderką. Jej ojciec mieszka w Paryżu, dlatego w każde wakacje na dwa tygodnie jedzie do niego. Marzy o tym by zostać znaną projektantką.


Paul Jepsen – kuzyn bliźniaczek. Nie kryje się ze swoją odmienną orientacją. Na siłę próbuje znaleźć kogoś, kto mógłby go pokochać. Nielubiany przez kuzynki, które w młodości podrywał, do tego obie jednocześnie. Jest bardzo pewny siebie i lubi szaleństwo. Uczuciowy, rozkleja się nawet na reklamie ze szczeniakami. Nie na długo pojawia się w domu Wilsonów, ale na pewno sporo namiesza w życiu nastolatek.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz